Bezpłatne szkolenie online

Jak robić lepsze zdjęcia telefonem?

Nie wiesz, jak wykorzystać aparat w telefonie?

W 30 minut pokażę Ci, że smartfonem możesz robić profesjonalne zdjęcia!

telefon w dloni zdjecia teleonem

Jeśli lubisz robić zdjęcia telefonem, ale czujesz, że brakuje im efektu WOW, dobrze trafiłaś! Po tym darmowym wykładzie o fotografii mobilnej na nowo zakochasz się w swoim telefonie i zobaczysz, że to świetny sprzęt fotograficzny.

Twoja inwestycja to tylko 30 minut – odpal smartfona, usiądź wygodnie i ucz się ze mną, jak na maksa wykorzystać aparat, który zawsze masz pod ręką.

Podczas darmowego szkolenia nauczysz się:

✔ że aparat w telefonie nie jest gorszym sprzętem i możesz robić nim profesjonalne zdjęcia,

✔ do czego przydaje się tryb PRO,

✔ o co zadbać, aby zdjęcia z telefonu zachwycały,

✔ czym jest korekta ekspozycji i dlaczego warto jej używać,

✔ jak szybko i prosto obrabiać zdjęcia na telefonie.

Uwielbiam Twój naturalny luz, autentyczność i to, że umiesz przekazywać wiedzę – po prostu wiem jak zastosować to czego uczysz i widzę na własnych zdjęciach, że działa!

Marta

@martabozewicz

Masz lekki i otwarty sposób tłumaczenia, jakbym słuchała koleżanki. I najważniejsze rzeczy powiedziane w prosty sposób. Dodatkowo z humorem, podparte przykładami, bez zbędnej gadki

Ewela

@zamotkana

Bo najlepszy aparat to ten, który masz zawsze przy sobie!

Dominika z telefonem

Cześć! Tu Dominika z Kobiecej Foto Szkoły

Uczę fotografii prosto i na luzie. Wierzę, że każdym aparatem da się zrobić zabójcze zdjęcia! Pokażę Ci jak.

Jestem profesjonalną fotografką, ale od kiedy działam na Instagramie, uwielbiam też fotografię mobilną.