Kobieca Foto Szkoła to przede wszystkim Wy — Dziewczyny, które uczestniczą w kursach, ożywiają edukacyjną grupę, biorą udział w akcjach i wyzwaniach na Instagramie. Razem tworzycie społeczność #DziewczynyKFS, uczycie się i wspieracie — a to wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze. Dobra zabawa, nauka na luzie, zero wytykania błędów!

GRUPA KOBIECEJ FOTO SZKOŁY NA FACEBOOKU

Wszystko zaczęło się od grupy, w niej spotkałyśmy się po raz pierwszy, Grupa KFS na Facebooku to miejsce, które rozwija pasję fotografowania. Każdego dnia pojawiają się cykliczne wątki, nowe posty, rady i dobre, uskrzydlające słowa. Zapraszamy wszystkie Dziewczyny z aparatami i telefonami, udowadniamy, że o fotografii można mówić prosto i z szerokim uśmiechem na twarzy!

Zależy nam, żeby grupa KFS była przyjazna i życzliwa. Jeśli pojawia się krytyka, to tylko konstruktywna. Pilnujemy tych zasad, ale bez Was to się nie uda! Pamiętajcie, żeby pisać o plusach i minusach komentowanych zdjęć, zawsze z naciskiem na plusy. Najpierw opisz, co widzisz dobrego, a dopiero potem, co można zmienić i poprawić. Dajemy rady, a nie podcinamy skrzydła.

Więcej na temat grupy i jej regulamin znajdziesz TUTAJ.

#INSTAWTOREK

Wtorek to zdecydowanie ulubiony dzień całej społeczności KFS! Wtedy bawimy się i szalejemy fotograficznie na Instagramie.

#instawtorek to cotygodniowa zabawa w Kobiecej Foto Szkole, która polega na robieniu zdjęć na zadany temat i wrzucaniu ich na swój profil na Instagramie. Kolejne tematy ujawniane są w każdy czwartek w newsletterze Dominiki. Były to już m.in. ulubiony napój, jestem szczęśliwa gdy, czarno-białe, polecamy polskie marki, moje miejsce, selfie.

Wrzucane na Instagram zdjęcia oznaczamy hashtagami #instawtorek, #kobiecafotoszkoła i #dziewczynyKFS. Dzięki temu łatwiej się odnajdujemy, dajemy sobie serduszko i piszemy dobre słowo. Ogromną zaletą #instawtorków jest właśnie ta możliwość pozwania nowych osób i kont, tworzenia kumpelskich relacji, a może nawet nawiązywania współprac biznesowych, kto wie! Dzięki wtorkowej akcji wiele Dziewczyn KFS utrzymuje ze sobą regularne kontakty na Instagramie, wspiera się i dobrze razem bawi.

Dominika po każdym #instawtorku wyróżnia kilka zdjęć i pokazuje je na Insta Stories na profilu Kobiecej Foto Szkoły . Chcesz dołączyć do zabawy? Nic prostszego! Zapisz się na newsletter, żebyś nie pominęła żadnego tematu, i dołącz do grupy, w której co wtorek wrzucamy linki do naszych zdjęć.

 

Do zobaczenia na Instagramie!

AKCJA „DZIEWCZYNY KFS”

Grupa Kobiecej Foto Szkoły, wsparcie jej członkiń, rady w newsletterach, wyzwania i w końcu kursy są często dla Was motywacją do tego, by rozwijać się fotograficznie. Dlatego chcemy pokazywać Wasze zdjęcia, Wasze postępy, Wasze biznesy/blogi/działania w Sieci!

Na fanpage’u KFS 1-2 razy w miesiącu to Wy przejmujecie stery, a konkretnie historia jednej z #DziewczynKFS. Publikujemy Wasze zdjęcia przed i po, krótkie bio oraz odpowiedzi na przyjemne pytania związane z pasją do fotografowania.

Kto może wziąć udział? Każda z Was! Wystarczy, że czujecie się częścią tej społeczności.

Chcesz się zgłosić? Fantastycznie, zapraszamy :). Wyślij e-mail na adres kontakt@kobiecafotoszkola.pl, wpisując w temacie wiadomości “Dziewczyny KFS”. Odpowiemy i napiszemy, co robimy dalej.

Pamiętaj! Nie musi być mistrzynią fotografii. Możesz robić zdjęcia TYLKO telefonem. To nie jest akcja promująca wyłącznie profesjonalne fotografki. Chodzi o pokazanie różnorodności naszych stylów, zainteresowań, podejścia do fotografii i promowanie wśród kobiet przekonania, że nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu, żeby cieszyć się fotografią.

Nie chcesz przegapić żadnej akcji społeczności Kobiecej Foto Szkoły? Zapisz się na newsletter! W każdy czwartek otrzymasz wypełniony pozytywnym przesłaniem list od Dominiki.

Dołącz do Kobiecej Foto Szkoły

Zapisz się na darmowy, cotygodniowy newsletter z poradami fotograficznymi.