Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli znajdziesz odpowiedź, która rozwiązuje Twoje zgłoszenie, daj nam proszę o tym znać mailowo. Jeśli wśród tych pytań nie ma Twojego, postaramy się odpisać na Twoją wiadomość najszybciej, jak to będzie możliwe.

 

 

1. Nie dostałam danych do logowania na platformę kursową

W pierwszej kolejności sprawdź proszę w SPAM-ie i folderach typu Inne/Oferty :). Tam często ukrywają się wiadomości od nas. Możesz też spróbować wyszukać wiadomości w swojej skrzynce poprzez nasz adres: kontakt@kobiecafotoszkola.pl.

 

Jeśli nie znajdziesz danych do logowania na swojej skrzynce, skorzystaj z instrukcji podanej poniżej.

 

  • Wejdź na stronę: https://kursy.kobiecafotoszkola.pl/mojwp/
  • Kliknij w “Nie pamiętasz hasła?”.
  • Wpisz w okienko adre e-mail, z którego kupowałaś/rejestrowałaś się na kurs i kliknij w “Zdobądź nowe hasło”.
  • Na Twój adres e-mail przyjdzie link do resetowania hasła. Zapisz swoje nowe hasło w edytorze tekstowym lub notesie.
  • Następnie ponownie wejdź na https://kursy.kobiecafotoszkola.pl/mojwp/ i zaloguj przy użyciu nowego hasła i Twojego adresu e-mail.
2. Jak kupić kurs na prezent?

Żeby kupić kurs dla innej osoby, podczas zakupu zaznacz opcję „Kup na prezent”. Tę opcję znajdziesz w koszyku zakupowym pod opcją wyboru płatności. Po zakupie otrzymasz voucher, który możesz wydrukować lub przesłać mailowo.

3. Jak zapłacić przelewem tradycyjny?

Żeby zapłacić przelewem tradycyjnym, proszę złożyć zamówienie i wybrać „Tpay”, a następnie przelew tradycyjny (symbol druczka pocztowego). Otrzyma Pan dane do przelewu i może go Pan wykonać na poczcie lub w banku/przez Internet po zalogowaniu się do systemu banku. Taki przelew księgowany jest ok. 2-3 dni robocze.

4. Nie dostałam newslettera

W pierwszej kolejności sprawdź proszę w SPAM-ie i folderach typu Inne/Oferty :). Tam często ukrywają się wiadomości od nas. Możesz też spróbować wyszukać wiadomości w swojej skrzynce poprzez nasz adres: kontakt@kobiecafotoszkola.pl.

 

Jeśli newsletter się nie znajdzie, klknij tutaj: https://preview.mailerlite.com/f5n7g2n1s6

To link przenoszący do treści ostatniego newslettera.

5. Nie dostałam poradników po zapisie na newsletter

W pierwszej kolejności sprawdź proszę w SPAM-ie i folderach typu Inne/Oferty :). Tam często ukrywają się wiadomości od nas. Możesz też spróbować wyszukać wiadomości w swojej skrzynce poprzez nasz adres: kontakt@kobiecafotoszkola.pl.

Jeśli mail z poradnikami się nie znajdzie, kliknij tutaj: https://preview.mailerlite.com/l0v7y6

6. Jak otrzymać tematy na fotowtorek? / Jak zapisać się na fotowtorek?

Tematy na fotowtorek wysyłamy w czwartkowych newsletterach. Tutaj znajdziesz stronę z zapisem na newsletter: https://kobiecafotoszkola.pl/newsletter

 

Wszystkie informacje na temat fotowtorku znajdziesz tutaj: https://kobiecafotoszkola.pl/fotowtorek-wyzwanie-fotograficzne/

7. Dlaczego mój post na grupie nie został opublikowany?

Posty publikujemy raz dziennie, od poniedziałku do piątku. Nie wszystkie posty udaje nam się opublikować, zwłaszcza jeśli jednego dnia wiele osób doda post do poczekalni.

 

Często powodem braku publikacji postów jest za mało szczegółowy opis wrzucanych zdjęć. Jeśli chcesz opublikować na grupie zdjęcia, dodaj proszę do opisu informację o sprzęcie którym fotografujesz, i obróbce, którą zrobiłaś.

8. Jaki aparat kupić?

Niestety nie jesteśmy w stanie udzielić każdej osobie indywidualnych porad dotyczących wyboru aparatu. Zajrzyj tutaj:

 

  • post i film Dominiki o wyborze aparatu: https://kobiecafotoszkola.pl/jaki-aparat-do-3-tysiecy-kupic/
  • nagranie webinaru z o tym, jaki aparat kupić): https://kursy.kobiecafotoszkola.pl/product/webinar-aparaty-obiektywyz-czym-to-sie-je/
  • post o obiektywach: https://kobiecafotoszkola.pl/obiektyw-podstawy-fotografii/
9. Jak zapisać się do tej szkoły?

Każda osoba, która chce uczyć się fotografii, może zapisać się na nasz darmowy newsletter. Tutaj znajdziesz stronę z zapisami: https://kobiecafotoszkola.pl/newsletter

 

Zachęcamy także do obserwowania konta na Instagramie Kobiecej Foto Szkoły: https://www.instagram.com/kobiecafotoszkola/

 

Zarówno w newsletterze, jak i na Instagramie znajdziesz wiele porad i praktycznych informacji o fotografii. Jeśli potrzebujesz bardziej systematycznej wiedzy na konkretny fotograficzny temat, sprawdź naszą ofertę kursów online: https://kobiecafotoszkola.pl/kursy-online/ Nie prowadzimy kursów stacjonarnych i indywidualnych.

 

10. Czy mogę dostać certyfikat za udział w kursie?

Wystawiamy certyfikaty w formie PDF za kursy Techniczne podstawy fotografii, Lightroom to proste oraz Smartfotografię.

To zaświadczenia o udziale w kursie, natomiast nie jesteśmy placówką edukacyjną w rozumieniu MEN.