#instawtorek to cykliczna, cotygodniowa zabawa Kobiecej Foto Szkoły, która ma charakter miniwyzwania prowadzonego na Instagramie. Polega na tym, że w każdy wtorek wrzucamy na swoje profile zdjęcia zrobione zgodnie z zadanym wcześniej tematem i oznaczamy je hashtagami: #instawtorek i #kobiecafotoszkoła.

Zabawa trwa od 2017 roku i została wymyślona po pierwszym instawyzwaniu Kobiecej Foto Szkoły. Rozbudza kreatywność, inspiruje do regularnego fotografowania i eksperymentów oraz zachęca do rozwijania swojego konta i poznawania nowych osób. Siłą #instawtorku jest jego zaangażowana społeczność, czyli fantastyczne Dziewczyny KFS, które komentują, dają serduszka i udostępniają nawzajem swoje zdjęcia. 

Dziękujemy, że jesteście z nami! <3

#instawtorek to flagowa akcja Kobiecej Foto Szkoły. Za każdym razem biorą w niej udział setki profili, a hashtag zabawy rośnie w siłę z tygodnia na tydzień! Naczelną zasadą KFS jest życzliwość, dlatego #instawtorek jest pełen dobrej, dziewczyńskiej energii.

instawtorek

Jak dołaczyć do zabawy? To proste! Wystarczą 4 kroki:

1. Zapisz się na newsletter Kobiecej Foto Szkoły. W każdy czwartek otrzymasz list od Dominiki, a w nim temat na kolejny #instawtorek. Szukaj tematu na samym końcu wiadomości.

2. We wtorek wrzuć zdjęcie na zadany temat. Pamiętaj, żeby otagować swój post hashtagami #instawtorek i #kobiecafotoszkoła. Dzięki temu pozostałe uczestniczki zabawy będą mogły odnaleźć Twoje zdjęcie.

3. Wejdź na profil @kobiecafotoszkola i dodaj swój komentarz pod instawtorkowym postem. Daj znać, że dołączasz do zabawy i zachęć Dziewczyny do odwiedzin!

4. Odwiedź co najmniej trzy inne osoby biorące udział w zabawie. Zostaw im serduszko albo komentarz. Nawiązuj nowe relacje i szukaj instagramowych koleżanek.

instawtorek

Podczas każdego instawtorku Dominika wyróżnia kilkanaście zdjęć i pokazuje je na swoim Insta Story. Wcale nie musisz być mistrzynią fotografii, żeby Twój post został wyróżniony! Doceniamy także zdjęcia z pomysłem albo za którymi kryje się ciekawa historia.

A jeśli wyrażasz zgodę na to, żeby Twoja fotografia została repostowana na głównej tablicy profilu Kobieca Foto Szkoła, dołącz do swojego posta hashtag #DziewczynyKFS. To Wy tworzycie społeczność KFS i jesteście jej sercem! Chcemy częściej pokazywać Was, Wasze zdjęcia i Wasze biznesy szerszemu gronu. Dominika wybiera zdjęcia spośród tych oznaczonych hashtagiem #DziewczynyKFS i pokazuje je u siebie na profilu. Do dzieła!

instawtorek

Co zyskujesz, biorąc udział w akcji #instawtorek?

  • Naukę na luzie i w sympatycznej atmosferze. Często przy okazji #instawtorku Dominika podpowiada, jak zrobić zdjęcie na zadany temat, gdzie szukać inspiracji, jak znaleźć ciekawy obiekt do fotografowania. Wszystko na totalnym luzie i z uśmiechem :).
  • Kreatywną zabawę. #instawtorek nie tylko pomaga w regularnym ćwiczeniu swoich umiejętności fotograficznych, ale skłania również do szukania pomysłów i kreatywnego podejścia do zdjęć. Przejrzyj hashtag #instawtorek na Instagramie, a zobaczysz, ile może być interpretacji jednego tematu.
  • Rozwój konta na Instagramie. Dziewczyny, które biorą udział w akcji, przeglądają hashtagi #instawtorek, #kobiecafotoszkoła i #DziewczynyKFS w poszukiwaniu zdjęć, które je zainteresują. Dają serduszka, piszą komentarze, a często klikają „Obserwuj” i zostają na dłużej. Weź udział w choćby jednym #instawtorku, a zobaczysz, że Twoje statystyki z tego dnia będą świetne — więcej serduszek, więcej komentarzy i więcej wejść na profil!
  • Nowe znajomości. To jest największa siła #instawtorku! Dziewczyny nawiązują współprace biznesowe i koleżeńskie znajomości właśnie po tym, jak odkryły swoje zdjęcia podczas zabawy Kobiecej Foto Szkoły. Zdarzały się również przypadki bezinteresownych, pięknych gestów, takich jak podarowaniu kursu drugiej uczestniczce zabawy <3 Zdecydowanie Wasze piękne historie związane z #instawtorkiem cieszą nas najbardziej!

Do zobaczenia na Instagramie!