Co to był za miesiąc! Końcówka listopada okazała się dla nas bardzo intensywna. Najpierw pojechałyśmy do Gdańska na Festiwal Kobiet, a potem, już bardziej w swoim gronie, spędziłyśmy czas w Warszawie.

Kinga Bartkowiak
zdjęcia Monika Pazdej
warsztaty fotograficzne festiwal kobiet

Warsztaty fotograficzne na Festiwalu Kobiet

23-23 listopada w Gdańsku trwał Festiwal Kobiet. Na zaproszenie organizatorów Dominika poprowadziła warsztaty fotograficzne o tym jak robić zdjęcia bez drogiego sprzętu. Cieszyła nie tylko frekwencja (która przekroczyła zakładany limit miejsc!), ale też odbiór spotkania. Po warsztacie zalała nas fala relacji na Instagramie i ciepłych słów pod adresem Dominiki. Fantastycznie było spotkać się z Wami na żywo!

#DziewczynyKFS spotkanie w Gdańsku

Jednak największą niespodzianką w Gdańsku było całkiem spontaniczne spotkanie #DziewczynKFS, które zorganizowała Patrycja z Gienia Creative. Spędziłyśmy razem ponad dwie godziny, wyściskałyśmy się, narobiłyśmy zdjęć i wymieniłyśmy swoimi fotograficznymi (i nie tylko!) doświadczeniami. Kasia upiekła nawet ciastka! Było na luzie, momentami wzruszająco, z dobrą dziewczyńską energią. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Gieni, która dosłownie w kilka dni wszystko ogarnęła!

fot. Dominika Dzikowska

#teamKFS w Warszawie

Z kolei w Warszawie spędziłyśmy miło czas, integrując się w naszym trzyosobowym, jedząc pyszności w Tel-Avivie i spacerując po Śródmieściu i Starym Mieście. Zdecydowanie największą atrakcją był wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Z perspektywy 30. piętra Warszawa wygląda jeszcze bardziej oszałamiająco!

warsztaty fotograficzne warszawa

Jak robić zdjęcia telefonem? Warsztaty fotograficzne w kawiarni #TAG

We wtorek (26.11) Dominika wzięła udział w akcji „Fotowtorek” organizowanej przez warszawską Kawiarnię #Tag i Empik Foto. Dziękujemy za tak liczne przybycie na prowadzone przez Dominikę warsztaty fotograficzne! I tym razem nie zabrakło fantastycznej energii, a atmosfera była już niemal świąteczna. Z racji dużego zainteresowania Dominika pojawi się w kawiarni ponownie, 10 grudnia. Lista zapisów jest już zamknięta, ale być może komuś coś wypadnie, więc warto obserwować fanpage kawiarni #Tag (zwłaszcza że cyklicznie organizują spotkania biznesowe i fotograficzne).

Byłyście na spotkaniu w Gdańsku albo na gdańskich/warszawskich warsztatach fotograficznych? Napiszcie w komentarzu, jakie miałyście wrażenia! A jeśli chciałybyście spotkać się z Dzikowską i jej teamem, dajcie nam znać, do jakiego miasta mamy przyjechać. Będziemy intensywnie myśleć nad kalendarzem spotkań w 2020 roku!