Poznaj inspirujące historie naszych kursantek

Emilia Drzazga

Projektując biżuterię dla mam, szukałam wiedzy na temat robienia lepszych zdjęć produktowych, które miały przełożyć się na większą sprzedaż. Tak w sierpniu 2017 trafiłam do Kobiecej Foto Szkoły na FB. Wszystkie zdjęcia robiłam tylko telefonem, ponieważ lustrzanki nie posiadałam. Dominika przekazywała ogrom wiedzy na grupie i lajwach, oglądałam regularnie, często z moim synkiem 🙂 Zarażała energią i pasją fotograficzną, dlatego w grudniu, nie wytrzymałam, pojechałam do sklepu i kupiłam swoją pierwszą lustrzankę. Nie było to nic szczególnego, najtańszy na półce Canon z dodatkowym obiektywem 50 mm, ale i tak cieszyłam się jak dziecko 🙂 Wiedziałam że w styczniu Dominika organizuje kurs Techniczne Podstawy Fotografii, kiedy tylko ruszyły zapisy byłam jedną z pierwszych na liście uczestniczek 🙂

Sam kurs to było już istne szaleństwo!!! Ogromne tempo, ale nie takie, żeby wypaść na zakrętach 😉 Wspaniałe kursantki, motywacja i duuużo wiedzy!! Na kursie wyśmienicie się bawiłam, wszystko inne zeszło na drugi plan, bo Dominika przyciągała nas jak magnes, dodatkowo wzajemnie jeszcze się nakręcałyśmy 🙂 Atmosfera była cudowna, nie czułam że się uczę, wiedza sama wchodziła do głowy. Uważam że ten kurs to jedna z moich najlepszych decyzji! Nauczyłam się sprawnie posługiwać moim aparatem.

Polecam każdemu, kto chce świadomie robić zdjęcia, Dominika nauczy Was najważniejszych ustawień oraz przekaże ogrom istotnej wiedzy 🙂 Przestaniecie przejmować się ustawieniami, dokładnie będziecie wiedzieć co, jak, gdzie i kiedy wcisnąć, a wtedy będziecie mogły skupić się na pięknych kadrach i własnych fotograficznych eksperymentach 🙂 Dominika była moją pierwszą nauczycielką fotografii, to dzięki niej zaczęła się moja przygoda fotograficzna, która w zawrotnie szybkim tempie przerodziła się w sprawnie prosperujący biznes! W lipcu przesiadłam się z mojego najtańszego Canona na 5D Mark IV, jako fotograf współpracuję z kilkoma firmami, znalazłam swoją niszę w sesjach babywearingowych. Uwielbiam też sesje dziecięce i rodzinne. Obecnie głównie utrzymuję się z fotografii, a nie z biżuterii dla mam, więc uważajcie dziewczyny, bo fotografia z Dominiką może odmienić Wasze życie 😉

Sandra Kalinowska

Moja przygoda z kursem Dominiki i fotografią nie była planowana! 🙂 Pracuję jako psycholog sportu i chciałam robić ładne zdjęcia na bloga, a cena kursu była na tyle przystępna, że chciałam spróbować, bo zaciekawiły mnie filmiki o fotografii. Nie miałam sprzętu, ale u rodziców leżał aparat. Najpierw pożyczyłam taki sprzed 10 lat! Szło ciężko, bo teraz wiem, że sprzęt miał spore ograniczenia 🙂 Potem sięgnęłam po taki model sprzed 5 lat, dokupiłam nowy obiektyw. Zdjęcia na bloga powstawały hurtowo. Rzetelnie realizowałam lekcje z kursu Dominiki. Filmiki w kursie, materiały są bardzo przejrzyste i choć nie jestem techniczna, bez żadnego problemu wiedziałam co robić i kolejne cegiełki układały się w głowie + zaznajamiałam się ze swoim sprzętem.

Zrealizowałam obydwa kursy (techniczne podstawy i kurs dla blogerek). Tworzą świetną całość, czasem jakieś powtórzenie wiedzy. Z perspektywy widzę, że kurs był tak zbudowany, że sama rozwinęłam w sobie, nie wiem kiedy, pasję do fotografii, czując jednocześnie wsparcie na grupie.

Dominika świetnie tłumaczy, daje swobodę, a jednocześnie prowadzi za rękę! Świetne wyważenie i połączenie. Mi bardzo pomogły przykłady w filmikach kursu i webinary. Z perspektywy czasu widzę, że kurs był świetną inspiracją i dał mi gruntowne podstawy i zachętę do tego, żeby poszerzać wiedzę. Przeczytałam książkę, zostałam u Dominiki na grupie i …. nagle pewnego dnia zaczęły się pytania innych, czy zrobię zdjęcia 🙂 Pomyślałam, że połączę psychologię sportu z fotografią i zaczęłam fotografować turnieje, zwłaszcza tenisowe, bo sama gram i to moja pasja.

Dostałam akredytację na pierwszy renomowany turniej po jakimś czasie, założyłam stronę, podpisałam pierwsze umowy z agencjami foto i pierwsze redakcje tenisowe się do mnie zgłosiły. Teraz inwestuję w lepszy sprzęt i postanowiłam, że pasja przerodzi się w pracę. Uważam, że wszystkie klocki wreszcie są na swoim miejscu, psychologia sportu i fotografia sportowa stanowi świetne spójne połączenie.

Asia Anger

Po zakupie lustrzanki, kilka dobrych miesięcy ”leżała” w szafie. Czekała na magiczny moment, kiedy w końcu matka dwójki małych dzieci znajdzie czas na przeczytanie instrukcji. Czas mijał, a aparat leżał:( Czasu na stacjonarny kurs fotografii też niestety nie było, a i ceny odstraszały. Na szczęście w odpowiednim momencie pojawił się kurs u Dominiki i pod wpływem impulsu, od razu go zakupiłam.

To był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że każda lekcja online jest wyjaśniona w sposób bardzo prosty, to jeszcze grupa wsparcia, w której Dominika codziennie prowadziła live’a motywowały mnie do nauki.

Serio, w końcu odważyłam się robić zdjęcia i pokazywać je innym. Wiem, że do mistrzyni jeszcze daleka droga, ale ten kurs jest genialny. Daje kopa do działania! Polecam wszystkim niezdecydowanym. Zwłaszcza mamom, które szukają swojego ”zajęcia, podczas urlopu macierzyńskiego. Kto wie, czy właśnie kurs fotografii, nie obudzi w Was nowych talentów 🙂 

więcej opinii o kursie fotografii on-line

Bardzo Ci dziękuję za zrobienie tego kursu, był mi niesamowicie potrzebny. Lekcje i tajniki wytłumaczone tak po dziewczyńsku, ze spokojem i uśmiechem na twarzy.
Sylwia Górska

https://www.facebook.com/sylv.gorska

Jestem bardzo zadowolona! Zaskoczyło mnie bardzo na plus to, że tak dużo Cię było na grupie. Uważam, że to powinna być mocno promowana wersja kursu, bo mam wrażenie, że instrukcje instrukcjami, ale potem wdrożenie ich w życie to drugie. Nieraz zarówno Ty jak i dziewczyny dawałyście mi super wskazówki. Serdecznie mogę polecić dalej! 🙂
Edyta Polak

Mój kawałek podłogi

Bardzo dziękuje za ten kurs. (…) To co jest najlepsze w tym kursie to to, ze po każdej lekcji człowiek szybko widzi postępy w jakości zdjęć i to motywuje go do dalszej nauki. Lekcje nie są ani za krótkie, ani za długie, kurs nie jest zbyt intensywny dla pracującej matki.
Anna Błoch Mechkour

https://www.facebook.com/profile

Chciałam Ci bardzo podziękować za kurs, wsparcie i dawkę pozytywnej energii. Bardzo dużo się nauczyłam, do tej pory używałam tylko kompakta i tylko na ustawieniach automatycznych. Cieszę się bardzo, że osoby, które obserwują mój fanpage na facebooku i instagramie zauważyły poprawę w jakości i kompozycji publikowanych przeze mnie zdjęć

Beata Kulik

New England

Dominiko, dziękuję Ci serdecznie, że zmotywowałaś mnie do wyjęcia aparatu z szafy. Kurs przypomniał mi, jak wielką frajdę sprawia mi robienie zdjęć. Dodatkowo dzięki Tobie okiełznałam tajemnicze literki na pokrętle aparatu i już nie jest to czarna magia. Świadomość, że używam trybu M i wiem, jak to robić, daje dużą frajdę. Dziękuję.
Natalia Sosnowska

https://www.facebook.com/natalia.sosnowska

Dominiko, Twój kurs był najlepszy! To najlepiej wydane pieniądze w tym roku! 🙂 Wykonałaś kawał dobrej roboty, oddałaś mnóstwo wiedzy i całe swoje serce. Jesteś tajfunem pozytywnej energii i mobilizatorem w jednym! 🙂

Martyna Kondratowicz

Bianco Puro

Kurs spełnił moje wszystkie oczekiwania, dostałam dużą porcję wiedzy, podanej w przejrzystej formie. Dał mi swobodę realizowania materiału i wsparcie od prowadzącej, jej ocenę i sugestie co mogę poprawić. Bardzo podobało mi się to, że Dominika jest elastyczna, zachęca do własnych eksperymentów, swobodnie dopuszcza też ignorowanie jej rad i podążanie we własnym kierunku. Atmosfera kursu była unikalna, bo w przeciwieństwie do innych miejsc związanych z prezentacją i oceną fotografii, Dominika wymagała konstruktywnego podejścia do oceny zdjęcia.

Teresa Porankiewicz-Bartkowiak

Miody Bartkowiaka

Nie ogarniasz swojego aparatu?
Ciągle robisz zdjęcia w trybie AUTO?

W kursie Techniczne Podstawy Fotografii krok po kroku pokażę ci najważniejsze fotograficzne parametry.

Dowiesz się jaki efekt dają na zdjęciach i jak je ustawić.
Wszystko w formie przystępnych lekcji wideo i na przykładach!