Pakiety kursów fotograficznych taniej do 50 zł

Chcesz uczyć się fotografii w miłej atmosferze, we własnym tempie i na całkowitym luzie? Skorzystaj z pakietów kursów fotograficznych Kobiecej Foto Szkoły! Możesz zyskać nawet do 50 zł zniżki.

fotografia podstawy wakacje pakiet

Pakiet początkującej fotografki, zawiera:
Kursy online “Techniczne podstawy fotografii”
i “Piękne zdjęcia z wakacji”

Nie ogarniasz swojego aparatu fotograficznego? Ciągle robisz zdjęcia w trybie AUTO? Weź udział w kursie “techniczne podstawy fotografii” i zacznij robić takie zdjęcia, o jakich marzysz. W kursie krok po kroku pokażę ci najważniejsze fotograficzne parametry. Dowiesz się, jaki efekt dają na zdjęciach i jak je ustawić. W kursie piekne zdjęcia z wakacji zobaczysz jak powstają moje wakacyjne zdjęcia i dostaniesz ode mnie proste wskazówki na świetne ujęcia!

Kupując ten pakiet oszczędzasz 20 zł.

lightroom kurs presety pakiet

Pakiet Ligtroom, zawiera:
Kurs online “LIGHTROOM to proste!”
i Presety Summer Glow

Twoje zdjęcia są nijakie? Czujesz, że mogłabyś mieć lepsze zdjęcia, ale nie wiesz jak wycisnąć z nich więcej? Teraz profesjonalne narzędzia do obróbki zdjęć są dostępne w Twoim telefonie, a kurs “Lightroom to proste” to coś więcej niż tylko nauka obsługi aplikacji. Oprócz lekcji z wytłumaczeniem działania narzędzi i suwaków w kursie znajdziesz dodatkowe lekcje o sztuce obróbki zdjęć.

Dzięki presetom Summer Glow jednym kliknięciem pięknie podkreślisz tony skóry, nadasz cerze blasku i zatuszujesz cienie.

*KURS DOTYCZY APLIKACJI MOBILNEJ ADOBE LIGHTROOM Przed zakupem, zainstaluj aplikację i zaloguj się na swoje konto Adobe.

zdjecia telefonem presety pakiet

Pakiet mistrzyni Smartfotografii, zawiera:
Kurs online “Smartfotografia”
i Presety Summer Glow

Nie wiesz, jak wykorzystać potencjał Twojego smartfona? Czujesz, że Twoje zdjęcia robione telefonem mogłyby wyglądać bardziej profesjonalnie? A może obawiasz się, że telefonem nie da się osiągnąć super efektów? Po tym kursie będziesz robić świetne zdjęcia smartfonem! Z presetami dla Lightroom nie musisz głowić się nad obróbką. Wystarczy jedno kliknięcie i uzyskasz natychmiastowy efekt WOW!

Kupując ten pakiet oszczędzasz 37 zł.

zdjecia z wakacji presety pakiet

Pakiet zdjęcia z wakacji, zawiera:
Kurs online “Piękne zdjęcia z wakacji”
i Presety Summer Glow

Chcesz mieć wyjątkowe zdjęcia z wakacji? Brakuje Ci pomysłów i nie wiesz jak robić zdjęcia? Pokażę Ci jak powstają moje wakacyjne zdjęcia. Dostaniesz ode mnie proste wskazówki na świetne ujęcia, a dzięki presetom dla Lightroom każde z nich obrobisz jednym kliknięciem!

Kupując ten pakiet oszczędzasz 29 zł.