Kursy fotografii online

Masz aparat, ale przerażają Cię te wszystkie liczby i pokrętła? Chcesz w końcu wyjąć swój sprzęt z szafki i regularnie go używać? Szukasz nowego hobby, które może przerodzić się w satysfakcjonującą pracę i źródło dochodu? “Techniczne podstawy fotografii” to bestsellerowy kurs Kobiecej Foto Szkoły, dzięki któremu tysiące kobiet zaprzyjaźniły się ze swoimi aparatami i zaczęły czerpać radość z robienia zdjęć. Dołączysz do nich?

Podczas kursu “Techniczne podstawy fotografii” dowiesz się, jakie są najważniejsze parametry w Twoim aparacie, jak ich używać i jak je ze sobą łączyć. Brzmi skomplikowanie? W Kobiecej Foto Szkole udowadniamy, że wszystkie liczby, pokrętła i ustawiania w aparacie da się okiełznać! Krok po kroku pokażę Ci, że nauka fotografii wcale nie musi być trudna i nudna. Wręcz przeciwnie! Podczas tego kursu będziesz się świetnie bawić, uczyć i od razu wykorzystywać nowe umiejętności w praktyce.

Jak robić świetne zdjęcia TELEFONEM

Lubisz fotografować telefonem, ale chcesz, żeby Twoje zdjęcia wyglądały bardziej profesjonalnie? Potrzebujesz zdjęć na Instagram i zależy Ci, żeby na maksa wykorzystać możliwości Twojego telefonu? A może dopiero zaczynasz przygodę z fotografią i planujesz przetestować, czy to dla Ciebie, nie kupując apartu? Sprawdź kurs “Smartfotografia” i naucz się robić lepsze zdjęcia telefonem!

Podczas kursu pokażę Ci, jak łatwa i przyjemna może być fotograficzna praca, kiedy masz pod ręką smartfon z wbudowanym aparatem. Uczę, że najlepszy sprzęt to ten, który masz pod ręką  — udowodnię Ci, że swoim smartfonem możesz zdziałać naprawdę wiele!

Masz poczucie, że Twoje zdjęcia są nijakie i brakuje im efektu WOW? Chcesz znaleźć swój własny styl obróbki, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może szukasz patentów na to, jak w prosty sposób obrabiać zdjęcia przy pomocy aplikacji na telefonie? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś TAK, to ten kurs jest dla Ciebie! Poznaj szkolenie “Lightroom to proste!”, dzięki któremu wkroczysz na wyższy level fotografii.

Kurs obróbki wcale nie musi być trudny! Udowadniam, że obrabianie zdjęć na telefonie jest przyjemne i proste, ale daje niesamowite i profesjonalne efekty. Dzięki kursowi “Lightroom to proste” nauczysz się klasycznej obróbki zdjęć, ale pokażę Ci też, jak znaleźć swój własny styl w fotografii. Żegnajcie kadry bez wyrazu, witajcie klimatyczne zdjęcia!

Klimatyczne zdjęcia w stylu dark mood na wyciągnięcie ręki! Sprawdź naszą paczkę ośmiu presetów i za pomocą jednego kliknięcia zyskaj “mroczne” fotografie, które robią furorę na Instagramie (i nie tylko!).

Jeśli kochasz fotografować naturę, robisz zdjęcia kulinarne albo nie wyjdziesz z lasu, póki nie zrobisz sesji zdjęciowej, a na dodatek lubisz mocny kontrast i głębię — zaprzyjaźnisz się z presetami Dark Mood od pierwszego użycia.

Presety “Dark Mood” to gotowe ustawienia, które możesz nałożyć na swoje zdjęcie. To wygodne, szybkie, a przede wszystkim dające świetne efekty rozwiązanie. Nie musisz się już więcej głowić, który suwak przesunąć — presety “Dark Mood” Kobiecej Foto Szkoły to wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać klimatyczną obróbkę.

Piękny klimat na zdjęciach za pomocą jednego kliknięcia? Poznaj nasze presety Summer Glow i zakochaj się w prostej obróbce, która daje efekt WOW!

Summer Glow to paczka presetów, która sprawi, że Twoje fotografie z lata nabiorą blasku. Chcesz podkręcić złotą godzinę? Marzą Ci się złote refleksy? Szukasz sposobu na uratowanie zdjęcia bez wyrazu? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś “TAK!”, pokochasz presety Kobiecej Foto Szkoły! Nie musisz znać się na obróbce, żeby wycisnąć z fotografii to, co najlepsze

Nasz bestsellerowy wakacyjny produkt wraca do sprzedaży — presety sprawdzą się do zaległej obróbki zdjęć z urlopu, ale możesz korzystać z nich dowolnie, również do jesiennych albo klimatycznych fotografii. My je uwielbiamy i nie przestajemy z nimi eksperymentować — gwarancja zakochania od pierwszego użycia!

Piękne zdjęcia z wakacji

Chcesz mieć fotograficzną pamiątkę z wakacji ? Brakuje Ci pomysłów i nie wiesz jak robić zdjęcia ? Pokażę Ci jak powstają moje wakacyjne zdjęcia. Dostaniesz ode mnie proste wskazówki na świetne wakacyjne zdjęcia.

Lubisz uczyć się online, ale preferujesz krótsze formy niż kursy? Mamy dla Ciebie nasze webinary i Fotograficzne Masterclassy. To świetne rozwiązanie dla osób, które szukają dawki konkretnej wiedzy w pigułce — wystarczą 2-3 godziny, żeby zdobyć nowe umiejętności. Przekonaj się sama!

Webinary to nagrania naszych spotkań organizowanych dla społeczności Kobiecej Foto Szkoły. Podczas tych wykładów online najczęściej poruszamy tematykę różnych odsłon fotografii. Naszym pierwszym produktem z tej serii jest webinar “Jak robić zdjęcia w stylu dark mood?”. Ucz się robić świetne zdjęcia bez wychodzenia z domu!

Fotograficzne Masterclassy to organizowane przez nas spotkania z ekspertami_kami ze świata fotografii, biznesu, finansów czy psychologii. Podczas Masterclassów uczymy, jak wystartować ze swoim foto biznesem i jak go efektywnie prowadzić, co pomaga zdobyć klientów, jak wyceniać usługi i jak uwierzyć w swoje możliwości. Na spotkania zapraszamy fotografki, które chcą przejść od fotografii jako pasji do fotografii jako pracy.

opinie o nauczaniu Dominiki kobieca foto szkola