DARMOWE SZKOLENIE ONLINE

18.10 godz.20.00

Aparaty, obiektywy…z czym to się je?

W odpowiedzi na pytania i prośby o polecenie sprzętu organizujemy webinar o tym, jak rozeznać się w fotograficznej dżungli sprzętu. Będzie po ludzku, bez tajemniczych skrótów i technicznego żargonu. Nie musisz nic wiedzieć o fotografii, żeby wziąć udział i wyjść z konkretnymi poradami.

Nie chcesz przegapić kolejnych szkoleń? Zapisz się na newsletter.

.
szkolenia fotograficzne

PONAD 30000 KOBIET WZIĘŁO UDZIAŁ W POPRZEDNICH SZKOLENIACH

Wybór aparatu to dla wielu osób decyzja, która jednocześnie ekscytuje i przeraża. Jeśli stoisz przed wyborem pierwszego aparatu albo właśnie zaczęłaś wkręcać się w fotografię i szukasz nowego sprzętu, to na pewno wiesz, że łatwo się pogubić w gąszczu sklepów i ofert. My też to widzimy: i u siebie, i po pytaniach, które dostajemy od społeczności KFS: Dzikowsko kochana, ratuj, jaki aparat kupić?

Z webinaru dowiesz się:

• Jakie są rodzaje aparatów; czym różnią się od siebie kompakt, lustrzanka i bezlusterkowiec.
  • Jakie są proste, niedrogie modele aparatów dobre na początek.
  • Dlaczego jeśli masz już niezły aparat, lepiej zainwestować w obiektyw niż kolejny, droższy model aparatu.
  • Dlaczego to właśnie obiektyw robi zdjęcie.
  • W jakie mity dotyczące sprzętu przestać wierzyć.
  • Co to jest matryca i jakie znaczenie ma jej wielkość.
  • Czy warto kupować sprzęt z drugiej ręki (a jeśli tak, to gdzie???).
  • Na co zwrócić uwagę, kupując aparat: same praktyczne porady i konkrety, dzięki którym będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

Jeśli nie będziesz mogła być na żywo, dostaniesz od nas powtórkę, którą będzie można obejrzeć jeszcze przez trzy dni.

Tu Dominika z Kobiecej Foto Szkoły

Uczę, jak robić piękne zdjęcia – prosto i na luzie – bez drogiego sprzętu i technicznego żargonu. W moich kursach i wyzwaniach fotograficznych biorą udział tysiące kobiet (i dobrze się przy tym bawią).
Moja specjalność to proste patenty dla początkujących!

Zapraszam!