DARMOWE SZKOLENIE ONLINE
zapisz się i obejrzyj już teraz

PIERWSZE KROKI Z APARATEM

Pokażę Ci, co i jak ustawić, żeby robić piękne zdjęcia z rozmytym tłem.

Masz aparat, ale nie wiesz, co tam ustawić?

Chcesz nauczyć się robić lepsze zdjęcia – w godzinę?
Krok po kroku, pokażę Ci, co i jak ustawić w aparacie, żeby robić efektowne zdjęcia z rozmytym tłem, takie jak te poniżej.

Ponad 20000 kobiet wzięło udział w moich szkoleniach online

Dziewczyno, jesteś cudowna z tymi swoimi radami. Co prawda jestem totalnie amatorką… i próbuję się sama nauczyć jak najwięcej, a dziś wyjaśniłaś mi wszystko tak dokładnie, że jestem w szoku. Dziękuję za ten webinar. Jesteś wspaniała :)!
Justyna
Świetne szkolenie Dominiko, dziękuję bardzo za tą wiedzę, czekam na kolejny z niecierpliwoscia ?
Beata
Co za wspaniałe szkolenie! Dominika, jesteś świetna!!! Twój sposób opowiadania (zrozumiałe słownictwo i ekspresja) oraz dobór przykładów – znów siedzę i oglądam z otwartą gębą i tylko proszę wszechświat, żeby dziecko się nie obudziło.
Ewa

Czego się nauczysz?

Jak osiągnąć efekt rozmytego tła na zdjęciach (w tym te malownicze kuleczki światła)
Co to jest przysłona, jak ją ustawić i jaki efekt to daje na zdjęciach?
Jak skończyć wreszcie z trybem AUTO i przejąć kontrolę nad aparatem?
Zobaczysz mnóstwo praktycznych przykładów na zdjęciach
Będziesz w stanie powtórzyć to samo w domu, z własnym aparatem

Podaj swój email i obejrzyj nagranie już teraz

.

Uczę fotografii tak, że po jednej lekcji nie będziesz mogła się doczekać, aż chwycisz aparat!

Niektórzy mówią o mnie, że tłumaczę „jak krowie na rowie”, ale ja po prostu nie lubię komplikować tego, co jest proste.

Sama nie jestem techniczna, nie fascynuje mnie guzikologia. Parametry i ustawienia są dla mnie tylko narzędziem, żeby uzyskać zarąbiste efekty na zdjęciach

Ty też możesz robić takie zdjęcia. Pokażę Ci, jak.

PIERWSZE KROKI Z APARATEM

Darmowe szkolenie online