Chcesz zacząć zarabiać na fotografii, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Warsztaty z Dzikowską!

Przerażają Cię kwestie formalne, umowy, wyceny i budowa portfolio? A może masz już swój biznes, ale potrzebujesz motywacji i wiedzy, by go rozwijać?

Zapraszamy Cię na wyjątkowy cykl warsztatów online z Dominiką Dzikowską i innymi ekspertkami! Dowiedź się, jak zaczać i jak rozwijać biznes fotograficzny. Przed nami 3 miesiące nauki w przyjaznej atmosferze zgodnie z mottem Kobiecej Foto Szkoły — zero krytyki, maksimum wsparcia!

DOLĄCZ DO KOBIET KTÓRE CHCĄ ZARABIAC NA SWOJEJ PASJI

Mówi się, że jeśli kochasz coś robić, to nie przepracujesz ani jednego dnia. Dobrze jest mieć pracę, która budzi w Tobie pasję, ale prawda jest taka, że prowadzenie biznesu to nie zawsze przyjemność i prościzna. Robienie sesji to tylko jeden aspekt prowadzenia firmy fotograficznej. Jako zawodowa fotografka mierzysz się (albo będziesz się mierzyć) z wieloma wyzwaniami: budowaniem swojego profesjonalnego portfolio, prowadzeniem strony i kont na portalach społecznościowych czy w końcu wycenianiem swoich usług. Wiemy, że oferty, marketing i wyceny to bolączki początkujących — i nie tylko — fotografek. Chcemy Ci w tym pomóc! Z nami dowiesz się, jak zaczać własny biznes fotograficzny.

Zapisz się na listę zainteresowanych naszymi warsztatami,

a jako pierwsza otrzymasz informację o przewidywanym programie i starcie sprzedaży.

Co zyskasz?

Webinary prowadzone przez Dominikę i grupę ekspertek z możliwością zadawania pytań

Panele z ekspertkami, podczas których będziemy rozmawiały o najbardziej gorących tematach związanych z biznesem fotograficznym

Karty pracy, które ułatwią Ci przyswajanie informacji podczas naszych spotkań

Dostęp do zamkniętej i wspierającej społeczności

Praktyczne wskazówki, jak zacząć i jak rozwijać biznes fotograficzny

Jak zacząć i jak rozwijać biznes fotograficzny.

Zapisz się na listę zainteresowanych

Jeśli zastanawiasz się nad otwarciem swojej firmy, dopiero raczkujesz biznesowo albo utknęłaś ze swoim biznesem i nie wiesz co dalej — wskakuj na pokład! Zapisz się na listę zainteresowanych warsztatami, żeby nie przegapić startu sprzedaży. Limit miejsc będzie ograniczony!

.

Cześć! Z tej strony Dominika Dzikowska, założycielka Kobiecej Foto Szkoły, fotografka i girlboss. Przez 10 lat prowadziłam zajęcia w szkole fotograficznej, ucząc marketingu przyszłych fotografów. Podpowiem Ci, jak zacząć własny biznes fotograficzny i prowadzić go z powodzeniem.

Znam bolączki prowadzenia biznesu i wiem, że prowadzenie firmy fotograficznej wiąże się z ogarnianiem wielu spraw, które nie są wcale związane z robieniem zdjęć. Razem z zaproszonymi ekspertkami i moim zespołem podpowiemy Ci, jak budować portfolio, które sprzedaje, jak prowadzić swoje konto w social mediach, jak sporządzać umowy, żeby zabezpieczyć swój biznes, a także jak wyceniać swoją pracę.