DARMOWE SZKOLENIE ONLINE

Obróbka na telefonie
w 30 minut

Zobacz darmową lekcję z kursu „Lightroom to proste”. Pokażę Ci, jak prosta może być
obróbka na telefonie!

telefon w dłoniach kurs lightroom

Chcesz nauczyć się obróbki zdjęć, ale nie masz czasu na długie i skomplikowane tutoriale? Zastanawiasz się jak poprawić swoje zdjęcia?

Marzysz o tym, żeby Twoje zdjęcia nabrały efektu WOW? A możesz zależy Ci na bardziej profesjonalnych zdjęciach do social mediów?

Dołącz do darmowego szkolenia “Obróbka na telefonie w 30 minut”! W pół godziny nauczysz się, jak wycisnąć z aplikacji Lightroom wszystko co najlepsze!

budynki obrobka lightroom
Dominika na plazy obrobka lightroom
lightroom przyklad przed i po

Co zyskasz:

• Nauczysz się podstawowej mobilnej obróbki — po obejrzeniu szkolenia od razu będziesz mogła testować zdobyte informacje na swoich zdjęciach.
  • Poznasz najważniejsze narzędzia w telefonicznej aplikacji Lightroom — przekonasz się, jak wiele świetnych funkcji ma ta aplikacja.

• Zobaczysz, ile da się wycisnąć ze zdjęcia — pokażę Ci, jak pracować z kontrastem, jasnością czy z kolorami. Dowiesz się, jak poprawić zdjęcie kilkoma ruchami w aplikacji.

• Na ekranie pokażę Ci każdy krok, który wykonuję — w dowolnej chwili będziesz mogła zatrzymać film i wypróbowywać moje obróbkowe triki u siebie. Zaczniesz wrzucać zdjęcia na Instagram w dobrej jakości — po obróbce, która daje efekt WOW!

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIE I ZOBACZ, JAK PROSTA I PRZYJEMNA MOŻE BYĆ OBRÓBKA NA TELEFONIE!

.

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE:

• Przed zapisem na szkolenie pobierz aplikację Lightroom na telefon. Aplikacja ma darmową wersję, nie musisz opłacać abonamentu!
Dominika Dzikowska pozuje z telefonem

Cześć!

Z tej strony Dominika Dzikowska, założycielka Kobiecej Foto Szkoły i autorka darmowego szkolenia. Uczę na luzie i z humorem, a moją naczelną zasadą jest “Zero krytyki, maksimum wsparcia”.

W kursach i wyzwaniach fotograficznych KFS biorą udział tysiące kobiet (i dobrze się przy tym bawią). Moja specjalność to proste patenty dla początkujących, dlatego nawet jeśli nie miałaś wcześniej do czynienia z obróbką albo aplikacją Lightroom, zapisz się śmiało na darmowe szkolenie — udowodnię Ci, że obróbka na telefonie jest prosta, ale daje przy tym efekt WOW.

Zapraszam!

W razie problemów lub wątpliwości pisz do nas śmiało na adres: kontakt@kobiecafotoszkola.pl.