Cykliczne wyzwanie fotograficzne fotowtorek, dołącz do naszej zabawy na Instagramie

#fotowtorek to cykliczne, cotygodniowe  wyzwanie fotograficzne Kobiecej Foto Szkoły, prowadzone na Instagramie. W wyzwaniu możesz brać udział bez względu na to czy robisz zdjęcia telefonem czy lustrzanką. Zabawa fotograficzna polega na tym, że w każdy wtorek wrzucamy na swoje profile zdjęcia zrobione zgodnie z zadanym wcześniej tematem i oznaczamy je hashtagami: #fotowtorek #kfs_fotowtorek, #instawtorek_kfs i #kobiecafotoszkoła.

Chcesz rozwinąć swoje konto na Instagramie? Szukasz sposobu na zwiększenie zasięgów, a jednocześnie lubisz fotograficzne wyzwania? Dołącz do naszej instagramowej zabawy i co wtorek obserwuj, jak Twoje konto rośnie w siłę!

Nasze wyzwanie trwa od 2017 roku, a impulsem do jego stworzenia było pierwsze fotograficzne instawyzwanie  Kobiecej Foto Szkoły. Rozbudza kreatywność, inspiruje do regularnego fotografowania i eksperymentów oraz zachęca do rozwijania swojego konta i poznawania nowych osób. 

#fotowtorek to flagowa akcja fotograficzna Kobiecej Foto Szkoły. Za każdym razem biorą w niej udział setki (jeśli nie tysiące!) profili. Naczelną zasadą Kobiecej Foto Szkoły jest życzliwość, dlatego fotowtorek jest pełen dobrej, dziewczyńskiej energii.

Chcesz poznać temat wcześniej? Zapisz się na newsletter Kobiecej Foto Szkoły!

Jak dołączyć do fotograficznego wyzwania #fotowtorek Kobiecej Foto Szkoły ?

To proste! Wystarczą 4 kroki:

1. Zapisz się na newsletter Kobiecej Foto Szkoły. W każdy czwartek otrzymasz list od Dominiki, a w nim temat na kolejny #kfs_fotowtorek. Szukaj tematu na samym końcu wiadomości.

2. We wtorek wrzuć zdjęcie na zadany temat. Pamiętaj, żeby otagować swój post hashtagami #kfs_fotowtorek, #fotowtorek, #instawtorek_kfs i #kobiecafotoszkoła. Dzięki temu pozostałe uczestniczki zabawy będą mogły odnaleźć Twoje zdjęcie.

3. Wejdź na profil @kobiecafotoszkola i dodaj swój komentarz pod wtorkowym postem. Daj znać, że dołączasz do zabawy i zachęć Dziewczyny do odwiedzin.

4. Odwiedź co najmniej trzy inne osoby biorące udział w zabawie. Zostaw im serduszko albo komentarz. Nawiązuj nowe relacje i szukaj instagramowych koleżanek. Pamiętaj, żeby docenić nie tylko te najbardziej profesjonalne zdjęcia. Osoby początkujące w fotografii szczególnie potrzebują życzliwości i zachęty <3

Podczas każdego fotowtorku Dominika razem ze swoim teamem wyróżnia kilkanaście zdjęć i pokazuje je na Insta Stories, jednak to nie jest konkurs popularności z nagrodą w postaci złotych kalesonów! Wcale nie musisz być mistrzynią fotografii, żeby Twój post został wyróżniony. Doceniamy także zdjęcia z pomysłem albo za którymi kryje się ciekawa historia.

Co zyskujesz, biorąc udział w wyzwaniu fotograficznym  #fotowtorek ?

1. Naukę fotografii na luzie i w sympatycznej atmosferze. Często przy okazji fotowtorku Dominika podpowiada, jak zrobić zdjęcie na zadany temat, gdzie szukać inspiracji, jak znaleźć ciekawy obiekt do fotografowania.

2. Rozwijasz swoją kreatywność w robieniu zdjęć. Fotowtorek nie tylko pomaga w regularnym ćwiczeniu swoich umiejętności fotograficznych, ale i skłania do szukania pomysłów i kreatywnego podejścia do zdjęć.

3. Rozwijasz swoje konto na Instagramie. Dziewczyny, które biorą udział w akcji, przeglądają hashtagi akcji w poszukiwaniu zdjęć, które je zainteresują. Weź udział w choćby jednym #kfs_fotowtorek, a zobaczysz, że Twoje statystyki z tego dnia będą świetne — więcej serduszek, więcej komentarzy i więcej wejść na profil!

4. Nowe znajomości z osobami, które kręci fotografia. To jest największa siła #fotowtorek! Dziewczyny nawiązują współprace biznesowe i koleżeńskie znajomości właśnie po tym, jak odkryły swoje zdjęcia podczas zabawy Kobiecej Foto Szkoły.

Do zobaczenia na Instagramie!