Dziewczyny Kobiecej Foto Szkoły

logo dla społeczności kobiecej foto szkoły

Kobieca Foto Szkoła to przede wszystkim Wy — Dziewczyny, które uczestniczą w kursach, biorą udział w akcjach i wyzwaniach na Instagramie. Razem tworzycie społeczność #DziewczynyKFS, uczycie się i wspieracie — a to wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze. Dobra zabawa, nauka na luzie, zero wytykania błędów!

Akcja DZIEWCZYNY KFS

Grupa dziewczyn KFS, ich wzajemnie wsparcie, rady w newsletterach, wyzwania i w końcu kursy często są dla Was motywacją do tego, by rozwijać się fotograficznie. Pokazujemy Wasze zdjęcia, Wasze postępy, Wasze biznesy, blogi i działania w Sieci! Wierzymy, że wszystkie jesteśmy dla siebie wspaniałą inspiracją!

Poznaj DZIEWCZYNY KFS

Kto może wziąć udział? Każda z Was! Wystarczy, że czujesz się częścią tej społeczności.

Chcesz zgłosić się do serii #dziewczynykfs publikowanej na profilu @kobiecafotoszkola?

Napisz nam kilka słów o sobie na adres: kontakt@kobiecafotoszkola.pl, w temacie wiadomości wpisując „Dziewczyny KFS”. Odpowiemy na Twoją wiadomość i napiszemy, co zrobić dalej.

Pamiętaj! Nie musisz być mistrzynią fotografii. To nie jest akcja promująca wyłącznie profesjonalne fotografki. Chodzi o pokazanie różnorodności naszych stylów, zainteresowań, podejścia do fotografii i pokazanie, że nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu, żeby cieszyć się fotografią.

NIEREGULARNIK Kobiecej Foto Szkoły

To nasz pomysł na pokazanie Dziewczyn KFS. Podglądamy Wasze działania, fotograficzne postępy, zadajemy pytania, drążymy tematy i mocno kibicujemy.

Na Instagramie nie mamy możliwości rozpisać się, wrzucić ciekawych odpowiedzi na zadane pytania, pełnych i mocno inspirujących historii oraz opinii.

Chcemy pokazać Wasze zdjęcia i to, że robicie wspaniałe rzeczy, rozwijacie się. Chcemy chwalić się Waszymi efektami pracy po kursach Kobiecej Foto Szkoły.

Mamy nadzieję, że Nieregularnik będzie dla Was inspiracją i zachętą do działania.

Pobierz NIEREGULARNIK

Pierwsze wydanie Nieregularnika jest poświęcone uczestniczkom kursu “Lightroom to proste!”. Dziewczyny opowiadają o swoich pasjach, inspiracjach i dzielą się efektami pracy z kursem. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich postępów! Sprawdź sama.

Pobierz NIEREGULARNIK

Drugie, grudniowe wydanie Nieregularnika to zbiór trzech wywiadów z fantastycznymi kobietami, pasjonatkami fotografii, które opowiadają o swoich inspiracjach i procesach twórczych. Poznajcie bliżej Marcelinę Łukaszek, Martę Adamczuk-Kazek i Justynę Zduńczyk. Zajrzyjcie koniecznie, bo Dziewczyny dzielą się wiedzą i radami.

Chcesz się zgłosić?

Uczysz się z nami i widzisz efekty, którymi chcesz się pochwalić w kolejnych numerach Nieregularnika? Napisz kilka słów o sobie i wyślij na adres: agata@kobiecafotoszkola.pl wpisując w temacie “Nieregularnik”.

Nie chcesz przegapić żadnej akcji społeczności Kobiecej Foto Szkoły? Zapisz się na newsletter! W każdy czwartek otrzymasz list od Dominiki z poradami i inspiracjami.

Sprawdź również: