Z Instagramem jest czasem ten problem, że nie zawsze na pierwszy rzut oka widać, kim jesteś i czym się zajmujesz , a to jest ważne, jeśli chcesz przyciągać do siebie nowe osoby. Zobacz, jak zrobić swoją wizytówkę, która pokaże, kim jesteś. 

wyróżnione relacje na instagramie

Wyróżnione relacje na Instagramie to dobre miejsce na przypięcie swojej wizytówki. 

Robisz to raz. Przypinasz i od tej pory każda nowa osoba, która zajrzy na Twój profil, może sobie taką powitalną wizytówkę obejrzeć i szybko dowiedzieć się: kim jesteś, co robisz i co dobrego można u Ciebie dostać. Tak jak na stronach internetowych, gdzie mamy zakładkę „o mnie” (podobno ludzie tam zaglądają jak szaleni).

Podpatrzyłam ten trik u Alex Tooby (@instawithalex) i oczywiście zrobiłam swoją wizytówkę.

Jeśli też chcesz mieć wizytówkę na Instagramie, ale nie wiesz, jak to zrobić:
POBIERZ NASZ PORADNIK: Jak zrobić wizytówkę na Instagramie

jak zrobić wizytówkę IG

Plus oklaski dla Kingi, która tak ładnie to przygotowała i opisała! 

Jak już zrobisz swoją wizytówkę, koniecznie pochwal się na Instagramie Kobiecej Foto Szkoły. Z radością wpadnę zobaczyć, jak Ci wyszło! 

Jak zrobić okładki do wyróżnionych relacji?

Aby przygotować grafiki, które posłużą za okładki do Twoich relacji, możesz wykorzystać darmowy portal CANVA (podpowiedź, jak to zrobić w Canvie, znajdziesz w naszym poradniku).

Świetną alternatywą są też aplikacje na telefon takie jak Story Art – insta story creator lub Highlight Cover Make. Z pomocą tej pierwszej przygotujesz też ciekawy kolaż na Insta Stories.

Obie aplikacje są dostępne zarówno na Android, jak i iOS.

wyróżnione relacje na instagramie

I uwaga: tworząc wizytówkę na Instagramie, nie popadamy w perfekcjonizm.

Wizytówka lekko niedoskonała jest lepsza niż żadna. U mnie np. na zdjęciach wyświetlają się daty, bo nie wiedziałam, że można je usunąć. Czy się tym bardzo przejmuję? Nie bardzo, zrób swoją i przypnij ją do wyróżnionych relacji na Instagramie. W tym temacie najlepiej wypowiedział się James Victore: Feck Perfuction.